JAZA BY AND for Blue Uandi

SIAS PASSÉ PRESENTS COLLABORATION BETWEEN THE FASHION DESIGNER 'JAZA BY AND' AND THE MUSIC DUO 'BLUE UANDI'

Blue Uandi • Za velmi slibným projektem posledních let se skrývá dvojice hudebníků a producentů Fabld (vlastním jménem Martin Konvička) a David Machovský.

Blue Uandi po EP 1000 Braids (2021) vydali loni singly How Can I Stop nebo OG Can Judge Me a na všech svých nahrávkách pečlivě šlechtí slibnou post-clubovou kombinaci trip hopu, avant popu i experimentální elektroniky.

Limitovaná kolekce upcycled "dresů" doplňuje sérii třech posledních singlů Blue Uandi. Každý z tracků doprovází jeho vizuální podoba ve formě sběratel ské karty, ty jsou odkazem na devadesátkovou mánii "Hokejistů" "Fotbalistů" a taky "Pokémonů".

V našich dresech se propojuje radost z každého nového balíčku, ve kterém možná konečně bude Charizard nebo Jágr a možnost stát se fashion hrdinou oslavujícím svůj vkus a odvahu vybočit z řady.

Jsou to everyday wear trika kombinující sporty estetiku s příjemně nositelnými bavlněnými prvky, jsou unisex a universal size. Kdo je nosí je everyday hero. Všechny jsou originály a tím jdou proti proudu fast fashionu a podporují jak nezávislou módu, tak hudbu.

Kolekce je pečlivě ušitá v Jaza by And.

3/5/2023